Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Plus 500
juntik
Administrátor
Příspěvek Plus 500
dne: December 22, 2011, 22:47

Plus 500 je market maker, vytváří trh pro své klienty. Nabízí nižší páku, fixní spready, podporu velkého množství jazyků včetně češtiny, má vlastní obchodní platformu Plus500, ta je buď spustitelná na internetu, nebo po instalaci na ploše. Při založení obchodního účtu dostanete automaticky 500 Kč za obchodování plus bonus na první vklad. Na Plus 500 bylo vydáno oznámení od ČNB ...zobrazit více.

Pepa
Začátečník
Příspěvek Re: Broker - Plus 500
dne: December 24, 2011, 11:52

Vybrání bonusu 500 Kč:
Pro vybrání bonusu potřebujete mít obchody v hodnotě 60 bodů, z tabulky dole vidíme, že nejvíc bodů z párů, které známe je za EUR/CZK, tudíž si ho vybereme pro obchodování a potřebuje udělat 49 obchodů.
Pro započítání bodů můžeme i skalpovat, takže se podíváme na hlavní trend trhu a zadáme obchod bez SL a s minimálním TP. To zopakujeme 49 krát a poté si můžeme vybrat zhruba 1000 Kč. Se svým účtem, ale nikdy bez SL neobchodujte, jinak je jen otázkou času, kdy ho zrušíte!

Vyplatí se jim vyplácet 500 Kč?
Jednoznačně ano, mají spočítáno, že pokud vůbec dosáhnete 60 bodů, peníze se jim už dávno vrátí. Navíc obchodují proti vám a vědí, že úmrtnost nových traderů s malým kapitálem je 95 ne-li 100%...

Přikládám i ukázku jejich obchodní platformy, stejně vypadá webová i ta, kterou si nainstalujete. Osobně jsem zvyklý na MT4 a tato platforma i přijde hodně primitivní, spíše jako hračka pro děti, bez možnosti řízení rizika.

Přehled bodů:
Image

Ukázka obchodní platformy Plus 500:
Image

User1
Nováček
dne: December 24, 2011, 13:39

Žádné roztažení spreadu, velký výběr měnových párů, platforma na MT4 sice nemá, ale jinak je ucházející, jednoduchá aktivace, dotace, výběry bez problémů.

Dříve nebyli regulováni, nyní jsou regulováni od FSA. Dle mého názoru se přejmenovali, založili pobočku v Anglii a začli být regulováni.

Oznámení od ČNB:
http://www.cnb.cz/cs/verejnost/pro_media/tiskove_zpravy_cnb/2009/091216_plus500_neoprav_podnikani.html

Oznámení z Belize:
http://www.ifsc.gov.bz/notices.html

User1
Nováček
dne: December 24, 2011, 19:43

Dle tohodle odkazu, už by už zese měli mít povolený podnikání v ČR, jestli to teda není fake?!:

https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB10.VIZITKA?p_lang=cz&p_SEQ_ID=666900&p_VER_ID=1000&p_DATUM=04.11.2010&p_ROL_KOD=

Momentálně Plus 500 obchoduje pod Plus500UK Ltd je to společnost registrovaná v Anglii a Walesu pod číslem 07024970. Plus500UK Limited je schválena a regulována britským Úřadem pro finanční služby (Financial Services Authority - FSA) pod číslem registru 509909 jako licencovaná investiční firma pracující v souladu s MiFiD, tedy investičními předpisy EU. Dle mého názoru, pokud je registrována v EU tak může v prostoru EU také podnikat. A pak už asi ani nejspíš nepotřebuje povolení od CNB?!

User2
Nováček
dne: December 25, 2011, 12:26

Právě jsem si nechal vyplatit bonus, peníze přišly, rychle, bez problémů a bez poplatků, za 3 dni už byly na účtě 🙂

User1
Nováček
dne: December 25, 2011, 12:31

Výběry jsou v pohodě, horší je ta jejich obchodní platforma, při vyhlašování správ to prostě zamrzne a vyhodí tě to i 40 pipů pod SL, totálně to ignoruje nastavené hodnoty!

User2
Nováček
dne: December 25, 2011, 12:35

Obchodoval jsem tak, že jsem měl spuštěný ve vedlejším okně MT4, tam jsem si dělal analýzy a přes jejich platformu jsem zadával pouze obchody, ceny naštěstí odpovídaly.

User2
Nováček
dne: December 25, 2011, 12:43

Citováno z User1 dne December 25, 2011, 12:31
Výběry jsou v pohodě, horší je ta jejich obchodní platforma, při vyhlašování správ to prostě zamrzne a vyhodí tě to i 40 pipů pod SL, totálně to ignoruje nastavené hodnoty!

Osobně se mi nikdy nestalo, že by mi SL nebo TP uzavřel někde mimo. Líbí se mi široké množství titulů, mají také značný počet českých akcií.

Horší je pouze jejich zadávání či změny příkazů, ne vždy je server přijme, zvláště při zvýšené volatilitě. Základní engine platformy se aktualizuje každý druhý den, na což navazuje její nestabilita, ale i brzké opravení případné chyby.

Pepa
Začátečník
Příspěvek Re: Plus 500
dne: February 10, 2012, 00:15

Zkušenosti traderů z celého světa s tímto brokerem naleznete zde:

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.plus500.com

Stránky: [1]

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.