Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Markets.com
juntik
Administrátor
Příspěvků: 140
Příspěvek Markets.com
dne: December 22, 2011, 22:45

Markets.com má podporu ve velké řadě jazyků, nově otevřena pobočka i v Praze. Výhodou je podpora v českém jazyce, možnost hedgingu, výběr z fixních a variabilních spreadů. Markets.com vytváří rozsáhlý výzkum, hloubkové analýzy a předpovědi trendů pro své klienty. Z obchodních platforem nabízí Meta Trader 4, Market Trader a mobilní aplikace. Peníze můžete vložit pomocí bankovního převodu, kreditní karty a internetové peněženky ...zobrazit více.

User2
Nováček
Příspěvků: 5
Příspěvek Re: Broker - Markets.com
dne: December 25, 2011, 12:44

Jaké jsou vaše zkušenosti?

User1
Nováček
Příspěvků: 12
Příspěvek Re: Broker - Markets.com
dne: December 25, 2011, 12:48

Obchoduji s nimi asi 3 měsíce, zatím jsem spokojený, poskytnou vám rádce v češtině, který je kdykoliv na telefonu 🙂

Ruda
Nováček
Příspěvků: 9
Příspěvek Re: Broker - Markets.com
dne: December 25, 2011, 12:55

Jediné, co bych jim vytknul, je pomalá live podpora, ptají se člověka na věci co už jim vyplnil, přehazují si člověka jako horkou bramboru, nejsou schopni odpovědět na základní otázky.

Naopak zase přes email komunikují pohotově a věcně 🙂

bobik
Nováček
Příspěvků: 1
Příspěvek Re: Markets.com
dne: July 19, 2012, 12:24

Pracoval jsem jako makléř u stock-services, kteří zajišťují českou podporu markets.com a dost jsem toho pochytil. Nejen, že jsou ceny jejich služeb ve srovnání s konkurencí docela vysoké, ať již spready či poplatky.Ale vzhledem k tomu že se nejedná o skutečnou burzu, ale jen CFDkontrakt, jde vlastně jen o počítačovou hru. A prostředky které klienti prodělají, všechny zůstávají na účtu mateřské Kyperské společnosti SafeCap. To zajímavější ale je, že zaměstnanci jsou navázáni na pochybné, až podvodné smlouvy kterými jsou maximálně šizeni. Většina jejich tzv. trading specialistů, jsou původní makléři Capital Partners, se kterou má spousta českých investorů špatné zkušenosti, nakonec dostali pokuty od ČNB a přišli o licenci. Bohužel se jen rozdělili do několika společností se sídlem Prague tower, hvězdova 2b, 21. patro. (felson, cq marketing, stock services, deere. . .). Abych to shrnul, jediným cílem těchto společností je, aby jste vložili peníze, všechny je tam nechali, ale byli tak nadšení, že budete posílat další a další. A věřte, že částky, které tam lidi nechávají, jsou mnohdy v řádech miliónů korun. Co dodat? Dobrej bussines 😀

jibo
Nováček
Příspěvků: 1
Příspěvek Re: Markets.com
dne: February 18, 2013, 10:04

I jako úplnému nováčkovi mi připadají jako naháněči k vkládání peněz. Honem honem vlož prachy. Co bude následovat?

Stránky: [1]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.